GeriatiVet;Yaşlı hayvanlarımızda özellikle metabolizma destek amaçlı kullanılan yem katkısı ve destek ürünleri. Neuro Support; sinir sistemi desteği ve sinir sistemini olumsuz etkileyen hastalıklarda zararı azaltmak ve iyileşme hızını artırmak amaçlı.Specialist Şampuan; Dermatolojik etkilere sahip enfeksiyon giderici ve deri için temizleyici özelliklere sahip üç etkili şampuan. VetoMune; Bağışıklık sistemi desteği, hasta hayvanlarımızda ve koruma amaçlı destek ürünü. CardioVet; kalp hastası hayvanlarımızın, dolaşım probleminde destek ve yeniden yapılanma konusunda yardımcı olur. UrinoVet; idrar yolları hastalıklarında idrarın fiziksel ve kimyasal yapısını düzenleme , idrar üretiminde faydaları olmaktadır. Hepatiale Forte Advanced; karaciğer hastalıklarında kullanılan destek ve yem katkısı ürün kedi ve köpek için kullanılır. Arthrovet Complex; eklem sağlığını destekleyen ürünler arasında large breed (büyük ırk köpek) ve Small breed ( küçük ırk köpek ve kedi için) . HemoVet; Kan üretimini destekler, hastalıklar sırasında destek olarak kullanılır. VetoSkin; deri ve dermatolojik destek ürünü. RenalVet; böbrek hastalıklarında böbrek faaliyetlerini destekler. Arthrovet Collagen; Vücut için kollajen desteği sağlar. Vetexpert; destek ürünleri kliniğimizde mevcuttur.
Virbac maması; çeşitlerini kliniğimizde bulabilirsiniz. Virbac kedi maması ve Virbac köpek maması için lütfen iletişime geçiniz. Virbac mamaları: Üriner mama, dermatolojik mama, gastro intestinal mama. Renal mama. Digestive Support, Dermatology Support, Hipoalerji, Urology Support, farklı kilo ve çeşitlerde bulunmaktadır.
Bayer. Kiltix Tasma: Pire kene tasması özellikle yaz aylarında kullanılan, altı ay etkisi olan ilaçlı tasma. Baytril: sunum şekli Baytril % 2.5 suspansiyon, Baytril %10 mg flakon, Baytril %5 flakon, Baytril 50 mg tablet, Baytril 150 mg tablet. Seresto; ilaçlı tasma, pire tasması, kedi pire tasması 38 cm. köpek tasması 70 cm. Sekiz ay etkili pire kene tasması. Sadece veteriner kliniklerinde satılır,hayvan ırkı ve kilosuna göre kullanılması gereken veteriner ürünüdür. Drontal Dog; Sadece köpeklerde kullanılan iç parazit ilacı. Profender; İç Parazit damlası. sadece kediler için kullanılır. Bravecto; kliniğimizden temin edebilirsiniz. tablet şeklinde üç ay etkili pire kene ilacı. Sadece köpekler için. 10-20 kg 20- 40 kg 40-56 kg arası uygulama dozları bulunmakta .Gliycoflex; glikozamin içerikli kedi ve köpek ilacı. glycoflex plus
Reçeteli Boehringer Ingelheim ilaçlarınızı veteriner kliniklerinden temin edebilirsiniz. Previcox; 227 mg Tablet ve 57 mg tablet olarak kullanılmakta, eklem sağlığı ve ağrı kontrolü amaçlı antiinflamatuar etkili ürün. NexGard; Tablet olarak kullanılan ektoparaziter amaçlı ürün. NexGard Spectra ve nexgard tablet sadece köpeklerde kullanılabilen, dozu köpeğinizin kilosu ile ayarlanan ilaç. Frontline Combo, Frontline Damla; dış parazit damlası pire ve kene mücadelesinde kullanılan veteriner kliniklerinde bulabileceğiniz ürün. Metacam; Ağrı kesici ve antiinflamatuar etkili reçeteli ürün. Metacam kedi 10 ml. Metacam köpek 15 ml ve 32 ml. Vetmedin; kedi ve köpeklerde kullanılan kardiyolojik preparat, Vetmedin 5 mg ve Vetmedin 1.25 mg Tablet; Kalp ve vasküler sistem için kullanılan kullanımı ve doz ve kullanım süresi veteriner hekim tarafından takip edilmesi gereken ,reçeteli ilaçlar. Broadline; damla olarak kullanılan iç dış parazit tedavisinde kullanılan ense damlası. Sentrx; kedi ve köpekler için göz damlası (eye gel drops)
Veteriner ilaçları: Kliniğimiz den temin edebilirsiniz. Hayvan İlaçları; detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz, kliniğimiz den temin edebilirsiniz. Nerede satılır? Satın al:Kliniğimiz den temin edebilirsiniz. Yem katkısı ve destek ilaçları haricinde diğer ilaçlar için reçete zorunludur. Nereden alınır? Veteriner ilaçları kliniğimizde bulunmaktadır, satan veteriner klinikleri ve detaylı bilgi için iletişime geçin. Fiyat; firmaların belirlediği tavsiye fiyatı üzerinden satış yapılmaktadır. kanatlı ilaçlar,  arı ilaçları, tavuk aşıları. Kedi ilaçları, köpek ilaçları, tavuk ilaçları, vitaminleri. Türkiye Cumhuriyeti ; hayvan ilaçları , satış noktaları, nerede? ilaç firması, toptan ilaç satan yerler, deposu ve ilaçları, ilaç isimleri, markaları.
Virbac. Easotic; hayvanlarda kulak hastalıklarında kullanılan reçeteli bir ürün. Alizin; sadece veteriner hekim reçetesi ile alınabilen ve hekim kararı ile kullanılan bir ürün Epiotic; Hayvanlarda kulak hastalıklarında kullanılan temizleme solüsyonu. Epi Otic veteriner hekim reçetesi ile satın alabilirsiniz. Pronefra; pronefra 60 ml, pronefra 180 ml; Böbrek hastalıklarında kullanılan, sıvı özellikte destek ve tedavi ürünü. Ophta Clean; göz sağlığı ve göz hastalıklarını engelleme amaçlı koruyucu ve temizleyici solüsyon. Allerderm; Spot on özellikte dermatolojik amaçlı deri üzerine damlatılarak kullanılan özel içerikli deri tarafından emilerek etki gösteren bir ürün . Oridermyl Krem: kulak hastalıklarında kullanılan reçeteli veteriner ilacı.
Zoetis. Stronghold Damla; Ektoparaziter etkili ve sadece veteriner kliniklerinden satın alabileceğiniz bir ürün. Simparica: Tablet şeklinde ektoparaziter etkili ilaç. 5-10 kg arası 10-20 kg arası 20-40 kg arası köpek dozlar vardır. pire kene ilacı. Synulox; Reçeteli satılan ve antibiyotik içerikli 50 mg tablet, 250 mg tablet , 40 ml enjeksiyonluk formda veteriner ilacı . Cerenia; enjeksiyonluk reçeteli hayvan ilacı.