Acil Veteriner- Veteriner Eczane

veteriner.jpg

Acil Veteriner; 7/24 saat açık, nöbetçi veteriner kliniği, İstanbul' da bulunan kliniğimiz, zor durumda sizlerin yanında. Veteriner Eczanesi; reçeteli veteriner ilaçlarını ve veteriner mamalarını kliniğimiz den temin edebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi (Avcılar Hayvan Hastanesi) yakınındayız.

Laboratuvar

veteriner.jpg

Kan tahlili, test konusunda detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Tahlil ve testler kliniğimizde bakılmakta. Hekimlerimizin muayenesi için lütfen randevu alınız.

Dahiliye

veteriner.jpg

Muayene ve check up için iletişime geçebilirsiniz. Randevu tarihi ve saati için detaylı bilgi alabilirsiniz. Kedi, köpek, egzotik ve kanatlı hayvan muayenesi için lütfen randevu alınız.

Görüntüleme

veteriner.jpg

Röntgen ve ultrason kliniğimizde düzenli olarak kullanılır. MR ve tomografi için görüntüleme merkezinden randevu alıyoruz. ön hazırlık, anestezi protokolü, MR ve tomografi yorumlanması konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cerrahi

veteriner.jpg

Cerrahi işlemler için iletişime geçebilirsiniz. 1- Ön muayene ve randevu tarihi 2- Ameliyat öncesi tetkik ve tahliller 3-Anestezi protokolünün düzenlenmesi. 4- Ameliyat sonrası yoğun bakım ve hospitilizasyon hakkında bilgi alabilirsiniz.