top of page

Veteriner İlaçları

Avcılar Hayvan Hastanesi karşısında bulunan kliniğimizde reçeteli veteriner ilaçları temin edebilirsiniz.

Veteriner ilaçları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kedi ilaçları, Köpek ilaçları, Kanatlı Hayvan ilaçları reçete ile teslim edilir.

Görüntüleme

Kliniğimizde görüntüleme araçları aktif olarak kullanılmaktadır. Röntgen, Ultrason, Endoskopi, Videoskop görüntüleme konusunda destek alabilirsiniz.

Görüntüleme hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Cerrahi

Cerrahi müdahale, ortopedi, genel cerrahi, tümör cerrahisi, göz cerrahisi, yumuşak doku cerrahisi , özel cerrahi konusunda destek alabilirsiniz.

Veteriner cerrahi , operasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz

Tahlil

Laboratuvar ve tahlil konusunda destek alabilirsiniz, teşhis ve tedavi devamı için en etkin yöntem test ve tetikler kullanılarak canlının durumunu sayısal değerler yöntemi ile takip edilmesidir.

tahlil hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz

Acil Veteriner

Acil veteriner hizmeti, 24 saat açık nöbetçi veteriner kliniğimizde, acil müdahale, yoğun bakım ve yaşam destek fonksiyonları kontrolü konusunda destek alabilirsiniz. #veteriner

veterinerlik hizmeti ve sorumlu veterineri

Dahiliye

Sistemik muayene konusunda destek alabilirsiniz, dermatoloji, kardiyoloji, nefroloji, sindirim sistemi, solunum sistemi, hormonal sistem,

Kedi, köpek, kanatlı hayvan egzotik hayvan muayenesi için lütfen randevu alınız. Kedilerin, köpeklerin, kanatlı hayvanların veterinerlik hizmetleri randevu ile yapılmaktadır. Kedilerde, köpeklerde sistemik muayene için uzman hekim randevusu oluşturulur. Veterineri bilgilendirme formu düzenlenmelidir. Kedim ve köpeğim muayene kaydı için ne yapabilirim. Evde ne yapabilirim ve iş yerinde hizmet istiyorum.
  • Yazarın fotoğrafıVet. Hek. Ersin Gümüş

Veteriner Cerrahi


Cerrahi operasyonlar için yardım alabilirsiniz. Operasyon öncesi, muayene ve operasyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Genel cerrahi ve özel cerrahi olarak ayrılmaktadır. Operasyonlarda uzman hekimlerden danışmanlık alıyoruz. Genel cerrahi, Ağız ve Diş, Kulak-Burun-Boğaz, Göz, Nöroloji, Ortopedi


Genel Cerrahi

Cerrahi işlemlerde, özel organ operasyonları (dalak, karaciğer, barsak, mide, idrar kesesi, üreter, ürethra, safra kesesi,penis, prepisyum, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, tümör, deri tümörü). Fıtık operasyonları ( perineal fıtık, umbilikal fıtık , göbek fıtkı, kasık fıtığı , diyafram fıtığı). Amputasyon (uzuvların uzaklaştırılması, kuyruk , bacak kesilme ) ameliyatlarını içermektedir. Yara ve apse sağaltımı genel cerrahi işlemleridir. Genel cerrahi operasyonları için randevu alabilirsiniz.

Ağız ve Diş

Diş muayenesi, diş taşı temizleme, çene ameliyatı, ağız içi ve çene tümörü ,diş çekimi, diş törpüleme, diş dolgusu, kanal tedavisi, kırık çene ameliyatı. Ağız ve diş muayenesi için randevu alabilirsiniz.


Kulak Burun Boğaz

Kulak muayenesi, kulak içi tümör operasyonu, kulak enfeksiyonu, kulak akıntısı, dış kulak muayenesi, orta kulak ve iç kulak muayenesi. Burun içi tümör, burun kemikleri, burun delikleri, sinüs, burun boşluğu, yumuşak damak sarkması, sert damak ameliyatları. Boğaz bölgesi muayene ve operasyon.

Göz

Göz muayenesi, göz enfeksiyonu, katarakt operasyonu, göz hastalıkları, göz kapağı operasyonu ( Entropion), kiraz göz (cherry eye ), gözü akıyor, göz küresi operasyonları.

Nöroloji

Bel, kafa tası, bel fıtığı, beli kırık, felç, epilepsi, epilepsi krizi, kriz geçiriyor.

Ortopedi

Travma sonrası müdahale, kırık bacak, kırık kaburga, kalça, protez, kalça protezi, kalça çıkığı, displazi, kalça displazisi, gold implantbottom of page