Acil 

Acil durumda 24 saat çalışan ve  müdehale için cihaz donanımları tam olan klinikleri seçmeniz gerekir. Kısa sürede müdehale edilmeli  donanım ve ekip olarak yeterli olmalıdır.Kliniğimiz Veteriner Fakültesine en yakın veteriner kliniği olarak acil veteriner hizmeti vermektedir.

İstanbul Üniversitesi Veteriner fakültesi, Avcılar kampüsü Avcılar Hayvan Hastanesi'ne en yakın veteriner kliniği olarak nöbetçi veteriner görevini yerine getiriyoruz, 24 saat açık hayvan hastanesi 'nin yanında ihtiyaçlarınızı karşılamaya   devam ediyoruz. Hayvan Hastanesi devlet Üniversitesinin 24 saat çalışan klinik bölümüdür.7/24  saat açık hayvan Hastanesi olarak İstanbul'a hizmet veren ,İstanbul'un tek veteriner fakültesidir.

Hangi durumlar acil müdehale gerektirir. 

Değerli dostlar,

İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni 2007 yılında bitirdim.2010 yılında Avcılar Ambarlı Mah. Plaj yolu sok no:6 /A-B adresinde Kliniğimi kurdum. Kentsel Dönüşüm Sebebi ile 2020 Eylül ayında yeni adresimize taşındık.Yeni yerimiz,İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi(Avcılar Hayvan Hastanesi ) yanında. Veteriner Fakültesine en yakın veteriner kliniği.Veteriner Fakültesi depremde hasar gördüğü için klinik bölümleri prefabrik  alanlarda hizmet vermekte. Klinik harici diğer anabilim dalları hadımköy'de çalışmaktadır.Hayvan hastanesi prefabrik binalarda hizmet veriyor. Yeni bina yapılmaktadır. veteriner ne demek , Ülkemizde veteriner kelimesi Veteriner Hekim anlamında kullanılmaktadır.

Adres: Üniversite Mah. 3S Kale Firuze konakları Bağlariçi Cad. No:23 D:1E

Avcılar/İstanbul/Türkiye.

Avcılar Veteriner Kliniği, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi (avcılar Hayvan Hastanesi) yanında , ilaç satışı,yoğun bakım,acil veteriner hizmeti,kısırlaştırma,kırık operasyonu,kan tahlili,ultrason,endoskopi,köpek eğitimi yapan 7/24 saat açık,nöbetçi veteriner kliniği.